Mes facebooke Sekite mus Facebook'e!

NAUJIENOS

2016 gegužės 8 d.

Klubas „Argus“ kviečia į vasaros užsiėmimus prieš mokyklinio amžiaus vaikus ( 6-7metų). Užsiėmimai vyks birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesiais. Pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 17.00val.

.

Gegužės 06 dieną „Aukštaitijos sporto komplekse“ vyko tradicinės „Vidmanto Poškaičio“ varžybos skirtos karate kyokushin pradininkui Panevėžyje. Varžybas organizavo karate kyokushin klubas „Argus“ . Varžybose dalyvavo per 60 jaunųjų sportininkų iš Panevėžio klubo „Argus“, Pasvalio klubo „Kamuido“ ir Kuršėnų klubo “Dao“. Varžybose jėgas išbandė jauniausi sportininkai, kuriems tai gera galimybė išbandyti save ir sukaupti patirties aukštesnio lygio varžyboms.
Nuotraukoje karate klubas “Argus“

.

2016 balandžio 11 d.

Balandžio 9 dieną Kėdainių arenoje vyko Lietuvos karate kyokushin vaikų( 12-13 metų) ir jaunučių (14-16 metų) čempionatas.
Varžybose dalyvavo 360 sportininkų iš 40 klubų. Panevėžio karate kyokushin klubas „Argus“ varžyboms paruošė 14 sportininkų.
Jaunučių 14-16 metų grupėje virė atkakli kova dėl medalių, nes tai buvo atranka ir į Lietuvos nacionalinę rinktinę.
Vaikinų grupėje geriausiai pasirodė Nojus Zakarauskas svorio kategorijoje iki 65kg. Užėmęs III-vietą.
Tarp merginų pajėgiausios buvo: Kornelija Stasiūnaitė svorio kategorijoje iki 50kg iškovojusi II-vietą ir Aurelija Gegnerytė svorio kategorijoje iki 65kg tapusi trečia.
Geriausius rezultatus 13 metų amžiaus grupėje pasiekė Valdas Kriūna sunkioje svorio kategorijoje virš 70kg iškovojęs II-vietą.

.

2016 kovo 22 d.

Kovo 19 dieną Anykščių sporto ir laisvalaikio centre vyko karate kyokushin vaikų čempionatas. Varžybose dalyvavo per 300 sportininkų iš Lietuvos.
Meda Olšauskaitė iki 12 metų amžiaus grupėje iki 45kg. iškovojo pirmą vietą ir tapo šalies čempionė.
Kristupas Magelinskas iki 11 metų amžiaus grupėje iki 40kg. iškovojo III-vietą.

..

2016 kovo 13 d.

Kovo 12 dieną Vilniuje lengvosios atletikos manieže vyko 2016 metų Vilniaus kiokušin karatė lygos III- etapo varžybos. Renginyje dalyvavo per 500 sportininkų.
Panevėžio karate klubui „Argus“ varžybos buvo sėkmingos, visi sportininkai iškovojo prizines vietas.
Foto: treneris Remigijus Olšauskas, Jokūbas Čyplis 16-18m.-65kg. I-vieta, Nojus Zakarauskas 14-16m.-65kg. I-vieta, Marija Frankaitė 14-16m.-50kg. I-vieta kovose ir II-vieta kata, Rima Baltkojytė -60kg. III-vieta, Eglė Tičkūnaitė 14-16m.-60kg. III-vieta, Aurelija Gegnerytė 14-16m.-65kg.II-vieta, Jokūbas Čiuplinskas 16-18m. -70kg. III-vieta.

.

2016 kovo 2 d.

Praėjusį šeštadienį Vilniuje vyko Liertuvos kiokušin karatė suaugusių čempionatas ir atranka į nacionalinę rinktinę. Panevėžio karatė klubą „Argus“ atstovavo praėjusių metų čempionas Juras Sokolovas (svorio kat. iki 85 kg).
Panevėžiečiui čempionatas prasidėjo tikrai gerai, pirma kova prieš vilnietį Martyną Močiūną Martyną laimėta per pagrindinį kovos laiką. Antroji kova su kauniečiu Karoliu Karalūnu taip pat baigėsi Juro pergale.
Svarbiausia kova pusfinalyje Jurui su Radvila Kęstučiu susiklostė ne taip, kaip buvo planuota. Panevėžietis kelis kartus atliko neleistinos technikos veiksmą, po kurio varžovas patyrė sužalojimus, o teisėjai įvertino pražanga.
Tai užkirto Jurui kelią į finalą. Mažajame finale, kovoje dėl trečios vietos Juras pademonstravo aukšto lygio kovą ir Justiną Kvietką įveikė per pratesimo laiką. J. Sokolovas tapo nacionalinės rinktinės kandidatu.
Šioje svorio kategorijoje nugalėjo Valdemaras Gudauskas.
Geriausia Panevėžio kiokušin karatė kovotoja Rūta Brazdžionytė dėl patirtų traumų praėjusiame čempionate Japonijoje nespėjo atgauti sportinės formos ir praleido pirmenybes.
Daugiau informacijos:

...

2016 sausio 1 d.

Klubas „Argus“ gruodžio mėnesį baigė keliais renginiais :
Gruodžio 12 dieną „Aukštaitijos taurės“ varžybos
Gruodžio 19 dieną klubo šventinis 2015m. vakaras
Gruodžio 20 dieną 10-5 kyu egzaminas ir NVŠ programa.

LINKIME VISIEMS SĖKMINGŲ IR SVEIKŲ 2016 METŲ.

...

2015 gruodžio 1 d.

Lapkričio 27-28d. Lenkijoje vyko 2015 metų Europos kiokušin karatė čempionatas - jaunučių (iki 16 metų) ir jaunimo (iki 22 metų). Iš viso dėl apdovanojimų kovoja 337 sportininkai iš 22 valstybių.
Klubo "Argus" sportininkė Radvilė Talačkaitė U-16 svorio kategorijoje.-65kg.nugalėjusi tris iš eilės varžoves, tapo Europos čempione.
Iš viso Lietuvos sportininkai iškovojo 14 apdovanojimų ir komandinėje įskaitoje tvirtai užėmė 1-ąją vietą.

...

2015 lapkričio 24 d.

Šeštadienį (2015-11-21) Kėdainiuose įvyko kyokushin karate moksleivių taurės varžybų finalas. Šiose varžybose dalyvavo 700 kovotojų iš 39 Lietuvos klubų. Šios varžybos yra vienos didžiausių Lietuvoje, nes surenka gausų būrį sportininkų. Taip pat, varžybos išskirtinės, kad jose negali dalyvauti Lietuvos čempionato prizininkai. Panevėžio karate klubą „Argus „ šiose varžybose atstovavo 17 sportininkų.
Medalius ir prizines vietas iškovojo: antroje eilėje iš kairės Valdas Kriūna 3-vieta, Aurelija Gegnerytė 3-vieta, Eglė Tičkūnaitė 3-vieta, Kornelija Stasiūnaitė 1-vieta, Rima Baltkojytė 3-vieta, Nojus Zakarauskas 3-vieta, nėra foto Meda Olšauskaitė 3-vieta.
Šį savaitgalį lapkričio 28-29 dieną Lenkijoje Katowice vyks karate kyokushin jaunučių U-16 ir jaunimo U-22 Europos čempionatas. Šiose U-16 varžybose dalyvaus ir „Argus“ sportininkė, šių metų Lietuvos karate kyokusin čempionę Radvilė Talačkaitė svorio kategorijoje iki 65kg. Sportininkė 2014metais tapo 3-čia Europos U-16 čempionate, todėl šiais metais sportininkė sieks aukščiausio apdovanojimo.