2022 rugsėjo 8 d.

Karate sporto klubas "ARGUS" liepos-rugpjūčio mėnesį, užbaigė sezoną respublikinėje vasaros stovykloje. Stovykloje 3-jose pamainose, dalyvavo arti 700 sportininkų iš Lietuvos. Panevėžiečiai puikiai praleido laiką sportuodami ir pasiruošė ateinančiam 2022-2023 metų sezonui. Rugsėjo mėnesį laukiame senų ir naujų narių grįžtant į sporto salę.

...

2022 kovo 17 d.

Kovo 13 dieną Vilniaus kiokušin karatė klubo „Ippon“ surengtame tradiciniame turnyre sostinėje jėgas išbandė įspūdingas dalyvių skaičius – net 1330 sportininkų iš 37 Lietuvos ir 3 Latvijos klubų.
Klubas "Argus" paruošė 40 sportininkų geriausiai sekėsi Simui Šapnagiui I-vieta iki 65kg.(14 metų a.grupėje) ir Ąžuolui Rukšiui I-vieta iki 60kg. (14 metų a.grupėje).

...

2022 sausio 3 d.

Klubas "ARGUS" 2022 metus užbaigė egzaminais ir varžybomis.
Gruodžio 23 diena egzaminas 10-7kyu, lapkričio 26 dieną "Aukštaitijos taurė 5-rungčių varžybos,lapkričio 28 dieną Vilniaus karate kyokushin lygos 2-etapas.

...

2021 spalio 26 d.

Spalio 23-24 dieną Kėdainių arenoje įvyko Lietuvos kiokušin karatė moksleivių taurė varžybos. Į turnyrą po metų pertraukos susirinko rekordinis dalyvių skaičius, arti 700 kovotojų iš 40 Lietuvos klubų. Varžybose dalyvavo vaikai nuo 10 metų, iki jaunių 18 metų amžiaus grupės. Klubo "Argus" treneris Remigijus Olšauskas varžyboms paruošė 12 sportininkų. Geriausius rezultatus iškovojo:
U-12 amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 50kg. Aronas Jakubauskas iškovojo 3-vietą, iki 40kg. Kajus Stočkus 2-vietą.
U-14 amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 70kg. Tomas Daugis 3-vieta, iki 40kg. Sulius Atraškevičius 2-vieta., iki 60kg. Simas Šapnagis 1-vieta.
U-16 amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 55kg. Benas Soščeka 3-vieta.

...

2021 rugpjūčio 15 d.

OSU! 2021metų vasaros stovykla
Palangoje. 3- pamainos 55 sportininkai.

...

2021 birželio 22 d.

Birželio 20 dieną Klaipėdoje Švyturio arenoje įvyko "Vilties kova 2021 - Baltijos karate kyokushin taurė varžybos". Į turnyrą po 2-jų metų pertraukos susirinko rekordinis dalyvių skaičius, arti 1300 kovotojų iš Lietuvos klubų , bei kaimyninių šalių iš Lenkijos ir Latvijos. Varžybos vyko visose amžiaus grupėse, nuo vaikų iki suaugusių. Klubo "Argus" treneris Remigijus Olšauskas ir antras treneris Valdas Bielinskas varžyboms paruošė 35 sportininkus.

...

2021 birželio 9 d.

Birželio 5-6 dienomis Kėdainių arenoje vyko Lietuvos karatė kiokušin U-11,U-12,U-14 vaikų čempionatas. Varžybose dalyvavo virš 500 jaunųjų kovotojų. Čempionatas vyko po 2 metų pertraukos, jaunieji kovotojai laukė šių varžybų, kurios dėl karantino buvo atidėtos, bei apribotas dalyvių skaičius pagal meistriškumą. Klubo "Argus" treneris Remigijus Olšauskas ir antras treneris Valdas Bielinskas varžyboms paruošė 10 sportininkų. Pirmą čempionato dieną U-12 amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 50kg., tris kovas akivaizdžia persvara laimėjo ir čempionu tapo Aronas Jakubauskas, antrąją vieta sunkaus svorio kategorijoje virš 60kg iškovojo Pijus Šatas, trečią vietą iki 40kg. iškovojo Kajus Stočkus.
Sekmadienio varžybose U-14 grupėje svorio kategorijoje iki 55kg. čempionu tapo Simas Šapnagis , jaunasis talentas iš Panevėžio visus varžovus įveikė akivaizdžia persvara ir anksčiau laiko. Antrąją vietą pusiau sunkaus svorio kategorijoje iki 70kg. iškovojo Tomas Daugis. Dar penki kovotojai tapo trečios vietos nugalėtojai Enrika Šakenytė iki 55kg, Saulius Atraškevičius iki 35kg., Arnas Gedvila iki 40kg.,Dovydas Bajorūnas iki 50kg. ir sunkaus svorio kategorijoje virš 70kg. Aidanas Kavaliauskas.

...

2021 gegužės 17 d.

Gegužės 15-16 dienomis Kėdainių arenoje vyko Lietuvos karatė kiokušin U-16,U-18,U-20 čempionatas, bei atranka į nacionalinę rinktinę.Varžybose dalyvavo 270 kovotojų. Klubas "Argus" varžyboms paruošė 12 sportininkų. U-20 amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 70kg., čempiono titulą iškovojo Daugirdas Kaziūnas.

...

2020 lapkričio 30 d.

Lapkričio 28 dieną Lietuvos kiokušin karatė sportininkai po ilgos pertraukos išbandė jėgas kumitė rungties varžybose. Kėdainių arenoje surengtame Lietuvos taurės turnyre ir šalies jaunimo čempionate (iki 20 metų), dalyvavo arti 40 sportininkų.
Panevėžio klubą „Argus“ U-20 varžybose svorio kategorijoje iki 75kg. atstovavo Nojus Zakarauskas, treneris Remigijus Olšauskas. Sveikiname Nojų su II-vieta.

...

2020 spalio 19 d.

Spalio 12 dieną Lietuvos ir Europos karate kyokushin čempionė Rūta Brazdžionytė klube "Argus" vedė treniruotę aukštesnio meistriškumo grupei. Užsiėmimo metu Rūta dalinosi savo patirtimi ir metodikomis siekiant gerinti bendrą fizinį ir techninį pasiruošimą busimiems startams.