Mes facebooke Sekite mus Facebook'e!

NAUJIENOS

2018 gruodžio 2 d.

Sveikiname Rūtą Brazdžionytę Europos kiokušin karatė čempionate be svorio kategorijų iškovojus bronzos medalį, bei po 5 varginančių kovų gavus kvietimą į 2019 metų Pasaulio čempionatą Japonijoje. Be Rūtos Vengrijoje Europos čempionate U-21 amžiaus grupėje jėgas išbandė Nojus Zakarauskas -70kg. pasidalinęs 5-8 vietą, tarp 16 dalyvių ir Eglė Tičkūnaitė -60kg.

https://m.delfi.lt/sportas/kitos-sporto-sakos/article.php?id=79680879

...

2018 lapkričio 14 d.

Kėdainiuose lapkričio 11 dieną vyko Lietuvos kyokushin karate moksleivių Taurės varžybos. Jėgas jose išbandė net 702 dalyviai iš 45 šalies kyokushin karate klubų.
Tai – masiškiausias šalies kyokushin karate renginys su daugiausia dalyvių ir daugiausia svorio kategorijų, išskirstytų pagal sportininkų amžių. Kiekvienoje amžiaus grupėje varžomasi vidutiniškai kone šešiose skirtingose svorio kategorijose.
Klubas "Argus" varžyboms paruošė 10 jaunųjų kovotojų.
Geriausius rezultatus parodė Renaldas Krikščiukaitis 3-vieta, Agnė Radavičiūtė 3-vieta,
Gabija Biraitė 2-vieta ir Aurelija Gegnerytė 1-vieta.

...

2018 spalio 6 d.

Rugsėjo 29 dieną Panevėžyje „ Cido“ arenoje vyko Lietuvos kiokušin karatė Jaunimo U-21 ir jaunučių U-16 čempionatas, bei atranka į Europos čempionatą, kuris vyks Vengrijoje lapkričio mėnesį. Varžybos Panevėžyje buvo rengiamos neatsitiktinai, šiais metais kiokušin karatė sporto šaka ir klubas „Argus“ švenčia 30 metų veiklos jubiliejų mūsų mieste..Į renginį pasveikinti dalyvius atvyko Panevėžio savivaldybės administracijos sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis ir miesto tarybos narys, bei socialinių reikalų, sveikatos ir sporto komiteto narys Arūnas Balčiūnas. Varžybose dalyvavo 230 sportininkų. „ Argus“ klubo gretose iš merginų jaunimo grupėje Eglė Tičkūnaitė svorio kategorijoje iki 60kg iškovojo 2-ją vietą . Vyrų jaunimo grupėje iki 70kg. Nojus Zakarauskas iškovojo čempiono titulą. Abu sportininkai pakviesti į šalies rinktinę.

..

2018 rugsėjo 1 d.

Visus sveikiname su rugsėjo pirmąją.
Kviečiame sportininkus, tėvelius iki rugsėjo 14 dienos susisiekti su treneriu ir atnaujinti, ar naujai pasirašyti NVŠ mokestinę lengvatą teikiančią sutartį.
NVŠ vietų skaičius ribotas, pirmenybė teikiama seniems NVŠ programos dalyviams.
Geru rezultatų ir puikių emocijų naujame 2018-2019 metų sezone.


2018 rugpjūčio 20 d.

Nuo rugsėjo 3 dienos klubas „Argus“ kviečia visus norinčius užsiiminėti karate kyokushin į pradedančiųjų ir naujokų grupes.
Priėmimas vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais:
Vaikai( mergaitės ir berniukai) 7 - 12 metų 17.15val.
Vyresni, suaugę ir senjorai 18.15val.

...

2018 rugpjūčio 20 d.

Liepos-rugpjūčio mėnesi Palangoje "Raganės" stovyklavietėje, jau 15 kartą vyko karate kyokushin vasaros sporto stovykla. Stovykloje per tris pamainas sportavo arti 700 įvairaus amžiaus dalyvių. "Argus" klubas stovyklai ir egzaminams paruošė 40 kovotojų.

...

2018 rugpjūčio 20 d....

2018 birželio 18 d.

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas pasveikino prizines vietas Europos čempionatuose užėmusius sportininkus ir trenerius.

„Visada malonu sveikinti aukštus laimėjimus tarptautinėse varžybose pelniusius sportininkus. Dėkoju, kad garsinate Panevėžį bei ginate jo garbę“, - teikdamas premijas sakė meras R. Račkauskas.
Premijos įteiktos Jurui Sokolovui už Europos karatė šinkiokušin čempionate užimtą II vietą) ir treneriui Remigijui Olšauskui.
Taip pat premijos įteiktos už Europos U-23 suaugusiųjų graikų-romėnų imtynių čempionate iškovotą III vietą įteikta Martynui Nemsevičiui ir jo treneriui Mariui Baranauskui.

...

2018 birželio 18 d.

Ketvirtadienį birželio 14 dieną Panevėžio „Aukštaitijos sporto komplekse“ vyko jau 10-tas Vidmanto Poškaičio taurės varžybos, skirtos karate kyokushin pradininko mūsų mieste dabartinio Lietuvos karate kyokushin federacijos vadovo veiklai paminėti.
Varžybose dalyvavo arti 50 dalyvių iš klubo "ARGUS" bei svečiai iš Rokiškio kl. "Samurai" ir Vilniaus-Pasvalio kl. "Komuido".

...

2018 birželio 4 d.

Gegužės 31 dieną klubas "Argus" pravedė karate kyokushin egzaminus 10-5kyu, kartu klubas užbaigė ir NVŠ pirmo pusmečio programą.Egzaminą priėmė 4 Dan meistras Vytautas Kalvaitis.

...
Puslapiai:
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ]